تماس با ما

جمعیت: +8613083898828

فکس: + 86-571-88220651

پست الکترونیکی:Sales@gear-sprocket.com

اضافه کردن: شنهوا جاده، Hangzhou، ژجیانگ، چین

صفحه اصلی > در باره ما

تاریخچه ▲Our

هرگز قدرت گروه نمایندگی انحصاری: شرکت. است متخصص در ساخت همه نوع از مکانیکی انتقال و هیدرولیک انتقال مانند: زنجیری، کاهش دهنده کرم، دنده و دندانه دار کردن، جعبه، زنجیره، قرقره پنجم، شفت PTO، تحمل، گیربکس کشاورزی، شمسی مخروطي دنده و دیگر محصولات مرتبط، سیستم هیدرولیک, کوپلینگ سیالات، UDL سرعت فريتر، کمپرسور هوا اسکرو، شفت قلاده واکنش شدید کم کرم ردسرس و غیره. علاوه بر این، ما می تواند تولید سفارشی فريتر بشود موتورهای موتورهای الکتریکی و دیگر محصولات هیدرولیک بر برمبناي.


محصولات ما

کرم کاهش دهنده چرخ دنده جعبه دنده مخروطي شمسی قرقره پنجم شفت pto، کمپرسور هوا


کاربرد محصولات

خودرو, کربوهیدرات


ما گواهی

Iso9001 و ce،


تجهیزات برای تولید

ما کارکنان بیش از 1500 کارگر و ماشین های تراشکاری CNC و مراکز کار تراش.

هستیم که یکی از بهترین تولید کننده و تامین کننده در چین، کیفیت تولید کنندگان، تولید کنندگان, صادرکنندگان در همیشه قدرت را انتخاب کنید.


بازار تولید

در حالی که "قیمت مناسب، زمان تحویل سریع" به شهرت خوبی در میان مشتریان، شرکت تعدادی از کاربران داخلی و تولید کنندگان به منظور ایجاد رابطه جامد عرضه و تقاضا است. در حالی که 80% از محصولات این شرکت به ایالات متحده، آلمان، ژاپن، ایتالیا، مالزی، استرالیا، خاور میانه و سایر کشورها و مناطق صادر می گردد.


خدمات ما

سرویس 24 × 7 پشتیبانی یکی از بهترین خدمات در شرکت است. 24 X 7 خدمات پشتیبانی ارائه خدمات با کیفیت در هر زمان، هر نقطه در جهان.