رده محصول

تماس با ما

جمعیت: +8613083898828

فکس: + 86-571-88220651

پست الکترونیکی:Sales@gear-sprocket.com

اضافه کردن: شنهوا جاده، Hangzhou، ژجیانگ، چین

گیربکس گیربکس برای نمایش آب و هوا سیستم درایو

گیربکس گیربکس برای نمایش آب و هوا سیستم درایو

گیربکس گیربکس برای سیستم های کنترل آب و هوا

Inquiry

  • جزئیات محصول

گیربکس گیربکس برای سیستم های کنترل آب و هوا


مقدار مناسب نور در زمان مناسب و دقیقا درجه حرارت مناسب؟ یا یک استراتژی صرفه جویی در انرژی صرفه جویی کنید؟ کشاورزان همیشه به دنبال بهترین شرایط برای گلخانه خود برای محصول و خط پایین خود هستند. صفحات هوشمند آب و هوایی تبدیل به یک بخش تقریبا ضروری برای دستیابی به شرایط مطلوب گلخانه ای شده است. به عنوان مثال، صفحه نمایش صرفه جویی در انرژی هوشمند می تواند مصرف انرژی را تا 47٪ کاهش دهد، و صفحه نمایش های پخش نور تضمین می کند که موثرترین توزیع نور روز در داخل گلخانه است، که منجر به تولید بیشتر و کیفیت بهتر محصول می شود.


طیف وسیعی از صفحه نمایش های آب و هوایی ما طراحی شده است برای کمک به کشاورزان در سراسر جهان برای بهبود شرایط آب و هوایی در گلخانه خود. با همکاری نزدیک سازندگان و سازندگان گلخانه ای، ما قادر به پیدا کردن راه حل کامل برای حتی نیازهای غربالگری در مورد توزیع نور، کنترل آب و هوا، صرفه جویی در انرژی، صرفه جویی در نور (خاموشی) و حفاظت از نور خورشید است.

chain coupling for Greenhouse Window Ventilation Motor Reduction-1

Hot Tags: گیربکس گیربکس برای سیستم های کنترل آب و هوا سیستم درایو، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید، ساخته شده در چین
  • پرس و جو
contactus