رده محصول

تماس با ما

جمعیت: +8613083898828

فکس: + 86-571-88220651

پست الکترونیکی:Sales@gear-sprocket.com

اضافه کردن: شنهوا جاده، Hangzhou، ژجیانگ، چین

کمپرسورهای هوا

 • کمپرسور هوا روانکار

  کمپرسور هوا روانکار

  مکانیسم کلی کمپرسور هوا یک پیستون یا عنصر دوار (به عنوان مثال پیچ دوار یا پره) است که در هوا کشیده می شود ، که درون مخزن ذخیره سازی فشرده می شود. به طور طبیعی ، از آنجا که پیستون یا عنصر چرخان برای کار این کار باید به طور مداوم و یکدست حرکت کند ، به طور کلی باید روغن کاری شود.

 • روغن بدون کمپرسور هوا پیچ

  روغن بدون کمپرسور هوا پیچ

  روغن به این معنی نیست که روغن برای آب بندی روتورها و برای خنک کردن هوای فشرده، عناصر و روتورها وجود دارد. ... عنصر با خنک کردن آب که از جیب های ویژه در پوشش عنصر جریان می دهد سرد می شود.

 • کمپرسور هوا بدون پیمایش روغن

  کمپرسور هوا بدون پیمایش روغن

  طراحی بسته بندی پیمایش انحصاری با مهر و موم Labyrinth عملکرد عالی و قابلیت اطمینان را فراهم می کند مهر و موم نوک اختصاصی باعث کاهش نشت هوا در هنگام تمدید بازه های سرویس می شود تعمیر و نگهداری عادی می تواند بدون جداسازی پمپ کامل شود طراحی یکپارچه برای حداکثر مزایای کاربر

 • کمپرسور هوا پیستون بدون روغن

  کمپرسور هوا پیستون بدون روغن

  کمپرسورهای هوا قطعات مهم در اکثر اماکن شغلی هستند که برای ابزار قدرت و انجام بسیاری از کارها مورد استفاده قرار می گیرند. ... یک تفاوت اساسی در انتخاب بین کمپرسور هوا است که از پمپ روغن کاری شده استفاده می کند و دیگری که از طراحی بدون روغن استفاده می کند.

 • کمپرسور هوا پیچ

  کمپرسور هوا پیچ

  یک کمپرسور هوا دوار معمولی دارای دو روتور مارپیچ در هم پیوسته است که در یک محفظه قرار دارد. هوا از طریق دریچه ای وارد می شود که به طور معمول دریچه ورودی نامیده می شود و به فضای بین روتورها منتقل می شود. با چرخاندن پیچ ها ، باعث کاهش حجم هوا می شوند ، بنابراین فشار را افزایش...

 • کمپرسور هوا را حرکت دهید

  کمپرسور هوا را حرکت دهید

  اگرچه ایده برای کمپرسور پیمایش بیش از 100 سال است که وجود دارد ، اما این فناوری مانند 40 سال پیش بسیار جدید است. با پیشرفت این صنعت ، نیاز به هوای فشرده قابل اعتماد ، تمیز و عاری از روغن نیز وجود دارد.

 • کمپرسور هوا پیستون

  کمپرسور هوا پیستون

  یک کمپرسور هوا برگشت پذیر یک کمپرسور جابجایی مثبت است که از یک پیستون و سیلندر محور میل لنگ برای فشار هوا استفاده می کند. ... یک کمپرسور دو مرحله ای شامل یک مرحله اضافی است که در آن هوا توسط یک پیستون دوم ، کوچکتر فشرده شده تا فشار تا 175 PSI فشرده می شود.

 • کمپرسور هوا پیچ برای برش لیزر

  کمپرسور هوا پیچ برای برش لیزر

  او دستگاه برش لیزری فیبر نیاز به برآورده کردن نیازهای برش مواد مختلف و اشکال پیچیده دارد. اما بدون هوای فشرده ، تمیز و پایدار عمل نمی کند.

 • کمپرسور هوا جهت برش لیزر

  کمپرسور هوا جهت برش لیزر

  در هنگام انتخاب کمپرسور باید این نکته را در نظر بگیرید که آیا قادر است به طور مداوم فشار و حجم هوا را تأمین کند.

 • کمپرسور هوا برش لیزری

  کمپرسور هوا برش لیزری

  تمام برش های لیزر به دو دستگاه اضافی برای حرکت هوا احتیاج دارند: دمنده ای که دود هوا / عصاره را از دستگاه و کمپرسور هوا خارج می کند به عنوان منبع هوای فشرده شده برای به اصطلاح کمک هوایی است.

 • کمپرسور هوا برای تجهیزات تولید تایر

  کمپرسور هوا برای تجهیزات تولید تایر

  این که آیا این خودروها را با رنگ سمپاشی می کنند یا آنها را با ابزار هوا مونتاژ می کنند ، صنعت خودرو به کمپرسورها متکی است تا کیفیت بالایی را ارائه دهد.

 • کمپرسور هوا جهت تولید مواد اولیه شیمیایی

  کمپرسور هوا جهت تولید مواد اولیه شیمیایی

  مرزهای صنایع شیمیایی ، تا حدودی اشتباه گرفته می شوند. مواد اولیه اصلی آن سوخت های فسیلی (زغال سنگ ، گاز طبیعی و نفت) ، هوا ، آب ، نمک ، سنگ آهک ، گوگرد یا معادل آن و برخی از مواد اولیه تخصصی برای محصولات ویژه مانند فسفات ها و فلورسپ معدنی است.

صفحه اصلی صفحه قبلی 12 صفحه بعد صفحه آخر 1/2
ما به عنوان یکی از حرفه ای ترین تولید کنندگان و تامین کننده های کمپرسور هوا در چین ، ما به گرمی از شما استقبال می کنیم تا کمپرسورهای فله ای عمده ای که در چین از اینجا ساخته شده اند را از اینجا و از کارخانه ما بخرید.