رده محصول

تماس با ما

جمعیت: +8613083898828

فکس: + 86-571-88220651

پست الکترونیکی:Sales@gear-sprocket.com

اضافه کردن: شنهوا جاده، Hangzhou، ژجیانگ، چین

یاتاقان

 • بادکردن

  بادکردن

  یاتاقان های چرخ اندروشامل یک حلقه داخلی و یک حلقه ٔ بیرون است که معمولاً یک چرخ دنده را در خود دارد. به همراه حفره های دلبستگی در هر دو حلقه، یک انتقال توان بهینه شده را با یک ارتباط ساده و سریع بین اجزای ماشین مجاور فعال می کنند.

 • بلبرینگ های فلزی

  بلبرینگ های فلزی

  صنعت بلبرینگ از سال 1920 از فولاد SAE 52100 به عنوان یک ماده استاندارد استفاده کرده است. این یک فولاد کروم با کربن بالا است که حاوی مقادیر کمی منگنز و سیلیکون نیز هست.

 • بلبرینگ شیار عمیق

  بلبرینگ شیار عمیق

  یاتاقان های توپ برای به حداقل رساندن اصطکاک و از دست دادن قدرت در طیف وسیعی از ماشین ها و ابزارها بکار می روند. آنها از توپهایی برای حفظ جداسازی بین اجزای متحرک آنها استفاده می کنند. آنها برای کاهش اصطکاک چرخشی و حمایت از بارها مناسب هستند.

 • بلبرینگ غلتکی

  بلبرینگ غلتکی

  یاتاقانهای مخروطی معمولاً با یک مسابقه داخلی که دارای سطح مخروطی برای یاطاقان در برابر چرخش است ، و یک سطح شعاعی داخلی مسطح برای کشیدن بیش از یک شافت در کنار هم قرار می گیرند. نژاد بیرونی برعکس است ، با سطح داخلی خم شده ، و سطح بیرونی صاف است.

ما به عنوان یکی از حرفه ای ترین تولید کنندگان و عرضه کننده محصولات در چین ، ما به گرمی از شما استقبال می کنیم عمده فروشی یاطاقان عمده فروشی ساخته شده در چین را از اینجا از کارخانه ما خریداری کنید.