رده محصول

تماس با ما

جمعیت: +8613083898828

فکس: + 86-571-88220651

پست الکترونیکی:Sales@gear-sprocket.com

اضافه کردن: شنهوا جاده، Hangzhou، ژجیانگ، چین

کوپلینگ زنجیره ای غلتکی

کوپلینگ زنجیره ای غلتکی

موتور دنده موتور گیربکس. … گشتاور نتیجه دستگاه چرخشی با ضرب گشتاور با نسبت دنده افزایش می یابد و باعث کاهش ضریب افت کارایی می شود. در حالی که در بسیاری از برنامه ها کاهش دنده کاهش می یابد و گشتاور را افزایش می دهد ، در سایر برنامه ها از کاهش دنده برای افزایش سرعت استفاده می شود ...

Inquiry

  • جزئیات محصول

اتصال زنجیره غلتکی


roller chain coupling


اتصال زنجیره ای متشکل از زنجیر غلتکی دو پایه و دو قلاب ، دارای ساختار ساده و جمع و جور و قابلیت انتقال قدرت و انعطاف پذیری بالا و دوام بالا است. علاوه بر این ، اتصال زنجیره ای امکان اتصال / قطع اتصال ساده را فراهم می کند و استفاده از مسکن ایمنی و دوام را افزایش می دهد.

اتصال زنجیره ای متعلق به عنصر اتصال انعطاف پذیر غیر قابل انعطاف است. برای دستیابی به دو نیمه اتصال به یکدیگر ، با استفاده از زنجیره غلتکی دوبل به طور همزمان با دو شاخه یکسان درگیر شده اید.

تفاوت اصلی بین اتصال زنجیره ای مختلف زنجیره ای متفاوت است ، متداول آن عبارتند از کوپلینگ زنجیره ای غلتکی دوبلکس ، اتصالات زنجیره ای غلتک سیمپلکس ، اتصالات زنجیره ای ساکت ، اتصالات زنجیره ای نایلون.

اتصال زنجیره ای را می توان در نساجی ، کشاورزی ، جابجایی مواد ، مهندسی ، معدن ، صنایع سبک ، سیستم محرک شفت مکانیکی شیمیایی استفاده کرد.

اتصال زنجیره ای قادر به کار در دمای بالا ، رطوبت و گرد و غبار است ، اما به مناسبت سرعت زیاد ، بار شوک شدید و انتقال نیروهای محوری اعمال نمی شود.

اتصالات زنجیره ای باید تحت شرایط روانکاری مناسب و پوشش محافظ کار کنند.

مزایای

1) اتصال زنجیر ساختاری ساده دارد (از چهار بخش تشکیل شده است).

2) مونتاژ و جداسازی آسان ، جداسازی قطعات بدون جابجایی

3) دو محور همراه ،

4) اندازه جمع و جور و وزن سبک.

5) عدم نیاز به دقت بالا برای نصب.

6) عمل قابل اعتماد.

7) ساحل کم.

8) عمر طولانی

چندین دلیل باعث عدم موفقیت: 1) اضافه بار. 2) استفاده طولانی مدت از زنجیره ای یا زنجیره ای از فرسودگی بیش از حد. 3) پوشش نصب نشده است ، به طوری که زنجیره به راحتی می تواند از بین برود و خراب شود.


Hot Tags: زنجیره غلتکی ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، خرید ، ساخته شده در چین
  • پرس و جو
contactus