رده محصول

تماس با ما

جمعیت: +8613083898828

فکس: + 86-571-88220651

پست الکترونیکی:Sales@gear-sprocket.com

اضافه کردن: شنهوا جاده، Hangzhou، ژجیانگ، چین

قفل کردن مجلس

 • مجمع را قفل کنید

  مجمع را قفل کنید

  مونتاژ موتور قفل درب برای قفل نگه داشتن درب اجاق گاز در چرخه تمیز کردن و در هنگام فعال بودن قفل کنترل ، قفل را قفل می کند. اگر درب قفل نیست ، موتور قفل درب را با قسمت تعویض شده توسط سازنده تعویض کنید.

 • قفل قدرت

  قفل قدرت

  دستگاه قفل، قفل بدون کلید، قفل قدرت بست، قفل پاور، قفل مونتاژ، قفل دستگاه قفل کردن یک دستگاه قفل شفت هاب بدون کلید برای اتصال هاب و شفت با انتقال گشتاور بالا، لینکر مورد استفاده بین شفت و قرقره است که می تواند جایگزین کلید واحد و اسپلاین شود.

 • دستگاه قفل کردن

  دستگاه قفل کردن

  آنها یک تبادل پذیری خوبی دارند. پیچ از استحکام بالایی برخوردار است. قفل برق موارد بسیاری را داریم که توسط دستگاه CNC تولید می کنیم ماده اصلی آنها از فولاد برتر است. پس از ماشینکاری ، آنها دارای سطح صاف و زیبایی خواهند بود ، عمر طولانی و استحکام بالایی دارند.

 • قفل فوق العاده قدرت

  قفل فوق العاده قدرت

  این دستگاه قفل کردن از نوع اصطکاک امکان برقراری ارتباط آسان ، قوی و ایمن بین شفت ها و توپی ها را بدون برخورد مجدد فراهم می کند. سری هایی با مقاومت در برابر محیط نیز موجود است که برای استفاده در اتاق های تمیز مناسب است.

ما به عنوان یکی از حرفه ای ترین تولید کنندگان و تامین کنندگان مونتاژ قفل در چین ، ما به گرمی از شما استقبال می کنیم برای خرید عمده فروشی یا عمده فروشی مونتاژ قفل فله ساخته شده در چین از اینجا از کارخانه ما.