رده محصول

تماس با ما

جمعیت: +8613083898828

فکس: + 86-571-88220651

پست الکترونیکی:Sales@gear-sprocket.com

اضافه کردن: شنهوا جاده، Hangzhou، ژجیانگ، چین

موتور

 • موتور برقی کوچک

  موتور برقی کوچک

  این موتور کوچک DC هر باتری یا سلول خورشیدی را از 0/5 ولت تا 6 ولت خاموش می کند و این بهترین موتور همه منظوره ما است. این ایده آل برای آزمایش برق با جریان مستقیم (DC) یا ایجاد پروژه های حرکتی از طراحی خود شماست. همچنین می تواند به عنوان یک ژنراتور کوچک DC استفاده شود.

 • الکتروموتور

  الکتروموتور

  الکترو موتور خود را در ارائه محصولات با کیفیت بالا افتخار. خدمات به مشتریان عالی، بسیار آگاه فنی & پشتیبانی آژانس، و همچنین، زمان کوتاه سرب اضافه کردن به بسته کلی است که الکتروموتور را ارائه می دهد.

 • موتور الکتریکی دی سی

  موتور الکتریکی دی سی

  موتور الکتریکی حداقل 150 سال است که فعالیت داشته و ستون فقرات انقلاب دوم صنعتی در آمریکا بوده است. در آن زمان موتور الکتریکی شروع به جایگزینی ماشین های بخار شده به عنوان منبع اصلی قدرت در صنعت کرد.

 • موتور درایو برقی

  موتور درایو برقی

  درایو وسیله الکترونیکی است که انرژی الکتریکی ارسال شده به موتور را مهار و کنترل می کند. درایو در مقادیر مختلف و در فرکانس های مختلف ، الکتریسیته را درون موتور تغذیه می کند ، از این طریق غیر مستقیم سرعت و گشتاور موتور را کنترل می کند.

 • موتور برق

  موتور برق

  موتور الکتریکی یک ماشین الکتریکی است که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند. اکثر موتورهای الکتریکی از طریق تعامل بین میدان مغناطیسی موتور و جریان الکتریکی در سیم پیچ یال کار می کنند تا نیرو به صورت چرخش یک شفت تولید کنند.

 • موتور الکترومغناطیسی

  موتور الکترومغناطیسی

  الکترومغناطیس بین قطب های آهنربای دیگر قرار می گیرد. هنگامی که جریان از منبع ولتاژ در سیم پیچ جریان یابد ، یک میدان مغناطیسی در اطراف الکترومغناطیس تولید می شود. قطب های آهنربا با قطب های الکترومغناطیس در تعامل هستند و باعث چرخش موتور می شود. ... هرچه سیم پیچ بیشتر باشد ،...

 • موتور الکتریکی 1 اسب بخار

  موتور الکتریکی 1 اسب بخار

  یک موتور الکتریکی AC در درجه اول توسط یک جریان متناوب کار می کند و از دو بخش اصلی تشکیل شده است ، از جمله یک سیم پیچ نگهدارنده استاتور خارجی که با AC تهیه شده است تا بتواند یک میدان مغناطیسی دوار را تولید کند و همه را به همراه یک روتور داخلی متصل به شافت خروجی ایجاد می...

 • موتور الکتریکی 10 اسب بخار

  موتور الکتریکی 10 اسب بخار

  قیمت موتور الکتریکی 10 اسب بخار ما بسیار رقابتی است و حق بیمه قیمت خرید یک موتور با انرژی کارآمد. ما در انتخاب موتور الکتریکی 10 اسب بخار جایگزین برای نوار نقاله ، پمپ یا سایر تجهیزات به شما کمک خواهیم کرد.

 • موتور الکتریکی 100 اسب بخار

  موتور الکتریکی 100 اسب بخار

  تجهیزات مزرعه گرایش نسبتاً نیرومندی دارند ، بنابراین بهترین شرط شما این است که با یک مدل اسب بخار بالا بروید. هرچه امتیاز HP بیشتر باشد ، بار بیشتری می تواند موتور متحمل شود.

 • فن فن برقی

  فن فن برقی

  این موتور از سیم (جدا شده) با پلاگین زمینی ، خازن موتور و سوئیچ کنترل 3 سرعته مجهز شده است. سیم کشی بین موتور الکتریکی ، خازن و سوئیچ کنترل سرعت شما هنوز وصل نشده است ، با این حال کابل خود به طور معمول جدا شده است همانطور که در عکس ها مشاهده می شود.

 • موتور القایی

  موتور القایی

  موتورهای القایی سه فاز یک ساخت بسیار ساده متشکل از یک استاتور پوشیده از آهن ربا، و روتور متشکل از هادی های کوتاه شده در هر انتها، به صورت "قفس سنجاب" مرتب شده اند.

 • موتور القایی 3 فاز

  موتور القایی 3 فاز

  موتور القایی پلی فاز که توسط نیکولا تسلا در سال 1886 اختراع شده بود ، تا سال 1895 تقریباً به شکل فعلی قفس سنجاب ساخته شده است. موتور القایی حلقوی لغزش مدتی بعد توسعه یافت.

صفحه اصلی صفحه قبلی 12345 صفحه بعد صفحه آخر 1/5
ما به عنوان یکی از حرفه ای ترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان موتور در چین ، ما به گرمی از شما استقبال می کنیم برای خرید عمده فروشی یا عمده فروشی موتور ساخته شده در چین از اینجا از کارخانه ما.