رده محصول

تماس با ما

جمعیت: +8613083898828

فکس: + 86-571-88220651

پست الکترونیکی:Sales@gear-sprocket.com

اضافه کردن: شنهوا جاده، Hangzhou، ژجیانگ، چین

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ویژگی های دوره کاهش در حال کاهش است May 27, 2020

ویژگی های دوره کاهش در حال اجرا:

{0}. سرعت سایش سریع

با توجه به تأثیر عواملی مانند پردازش ، مونتاژ و راه اندازی قطعات کاهنده جدید ، سطح تماس سطح جفت گیری کوچک است و گشتاور مجاز بزرگ است. در حین کار با کاهنده ، قسمتهای مقعر و محدب روی سطح قطعات تعبیه شده و با یکدیگر مالش داده می شوند ، و مواد زائد فلزی که به پایین سقوط کرده است به عنوان ساینده برای ادامه مشارکت در اصطکاک و تسریع در سایش استفاده می شود. سطح مطابق قطعات بنابراین ، قطعات (به خصوص سطوح جفت گیری) به احتمال زیاد در طول دوره اجرا می پوشند ، و سرعت سایش خیلی سریع است. در این زمان اگر بیش از حد بارگذاری شود ممکن است به قطعات آسیب برساند و باعث خرابی زود هنگام شود.

{0}. روغن کاری ضعیف

از آنجا که شکاف اتصالات قطعات تازه مونتاژ شده کوچک است و به دلیل مونتاژ و دلایل دیگر ، روان کننده (گریس) تشکیل یک فیلم روغنی یکنواخت روی سطح اصطکاک برای جلوگیری از سایش کار ساده ای نیست. بدین ترتیب راندمان روغن کاری کاهش می یابد و باعث زودرس لباس غیر طبیعی قطعات دستگاه می شود. در موارد شدید ، سطح اصطکاک مناسب ممکن است خراشیده یا گاز گرفته شود و در نتیجه خرابی ایجاد شود.

{0}. شل شدن رخ می دهد

اجزای تازه پردازش شده دارای انحرافاتی در هندسه و ابعاد مناسب هستند. در مرحله اولیه استفاده ، به دلیل تأثیر شوک ، لرزش و سایر بارهای متناوب و همچنین گرما ، تغییر شکل و سایر عوامل ، همراه با سایش بیش از حد و غیره ، قسمتهای سفت و محکم در ابتدا سست هستند.

{0}. نشت رخ می دهد

با توجه به شل بودن قطعات ، لرزش و تأثیر گرما گیرنده ، سطح آب بندی کاهنده و اتصالات لوله نشت خواهد کرد. یافتن برخی از نقایص و سایر نقص ها در طول مونتاژ و اشکال زدایی دشوار است ، اما به دلیل لرزش ، با ضربه ، این نقص در معرض دید قرار گرفته و به صورت نشت روغن (نشت) ظاهر می شود. بنابراین ، نشت گاهی ممکن است در طول دوره شکست رخ دهد.

{0}. بسیاری از خطاهای عملیاتی

با توجه به درک کافی از ساختار و عملکرد کاهنده (بخصوص اپراتورهای جدید) ، به دلیل خطاهای عملیاتی ، به راحتی می توان خرابی را ایجاد کرد و حتی باعث بروز حوادث مکانیکی و تصادفات ایمنی شد.