رده محصول

تماس با ما

جمعیت: +8613083898828

فکس: + 86-571-88220651

پست الکترونیکی:Sales@gear-sprocket.com

اضافه کردن: شنهوا جاده، Hangzhou، ژجیانگ، چین

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نصب صحیح از Reducer Jun 03, 2020

نصب صحیح کاهنده


نصب ، استفاده و نگهداری صحیح از دستگاه کاستن یک لینک مهم برای اطمینان از عملکرد طبیعی تجهیزات مکانیکی است. بنابراین ، هنگامی که گیرنده سیاره ای را نصب می کنید ، لطفا دنباله نصب را در زیر دنبال کنید و آن را با دقت مونتاژ کنید.


مرحله 1: قبل از نصب ، اطمینان حاصل کنید که موتور و گیربکس دست نخورده هستند ، و دقت کنید که آیا ابعاد قطعات متصل به موتور درایو و کاهش دهنده مطابقت دارد یا خیر. این به اندازه و تحمل تطبیق بین رئیس موقعیت یابی و قطر شافت فلنج موتور درایو و شیار موقعیت یابی و دیافراگم فلنج کاهنده اشاره دارد. گرد و خاک و بربر را روی سطح همسان پاک کنید.


مرحله 2: پلاگین را روی سوراخ فرآیند در طرف فلنج كاهش گیرنده شل كنید ، انتهای ورودی كاهش دهنده را بچرخانید تا درپوش پیچ سوکت شش ضلعی با سوراخ فرآیند تراز شود ، ابزار سوکت شش گوشه را وارد كنید تا شل شود. پیچ سوکت شش گوش


مرحله {}}} drive: موتور محرک را به گونه ای نگه دارید که کلید در شافت عمود بر پیچ در انتهای ورودی گیربکس باشد و شافت موتور درایو را در انتهای ورودی گیربکس قرار دهید. در هنگام قرار دادن باید اطمینان حاصل شود که این دو متمرکز هستند و دو فلنج به موازات هم قرار دارند. اگر ذهنیت متناقض باشد یا دو فلنج موازی نباشند ، باید دلیل آن را بررسی کرد. علاوه بر این ، در حین نصب ، چکش زدن به شدت ممنوع است ، یعنی می تواند از نیروی محوری یا نیروی شعاعی چکش جلوگیری کند که به یاتاقان های هر دو آسیب نرساند ، و تناسب هر دو را می توان توسط مجمع قضاوت کرد. روش داوری اینکه این دو متمرکز هستند و فلنج به موازات است: پس از اینکه این دو در یکدیگر قرار گرفتند ، فلنج این دو اساساً محکم است و شکاف یکسان است.


مرحله {{}} ensure: برای اطمینان از اینکه اتصال فلنج بین این دو به طور مساوی استرس شود ، ابتدا پیچ های اتصال موتور محرک را به طور دلخواه پیچ کنید ، اما محکم نکنید. سپس به تدریج چهار پیچ چسبان را در موقعیت مورب محکم کنید. در نهایت گیربکس را محکم کنید و پیچ را در سوراخ ورودی محکم کنید. قبل از محکم کردن پیچ محکم در سوراخ انتهای ورودی کاهنده ، حتماً پیچ محکم موتور محرک را محکم کنید.


توجه: نصب صحیح بین دستگاه کاهنده و تجهیزات مکانیکی مشابه نصب صحیح بین دستگاه کاهنده و موتور درایو است. نکته اصلی اطمینان از تمرکز شافت خروجی کاهنده و شافت ورودی قسمت محور است.