رده محصول

تماس با ما

جمعیت: +8613083898828

فکس: + 86-571-88220651

پست الکترونیکی:Sales@gear-sprocket.com

اضافه کردن: شنهوا جاده، Hangzhou، ژجیانگ، چین

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استفاده و نگهداری از دستگاه کاهش دهنده در طول دوره اجرا Jun 03, 2020

استفاده و نگهداری از کاهنده در دوره اجرا

{0}. برای کاهنده ویژه ، اپراتور باید آموزش و راهنمایی را از تولید کننده دریافت کند ، ساختار و عملکرد کاهنده را کاملاً درک کند و تجربه و کارکرد خاصی در زمینه تعمیر و نگهداری برای کار با دستگاه کاهش دهنده بدست آورد. دفترچه راهنماي كار و نگهداري محصول ارائه شده توسط سازنده ، اطلاعات لازم براي بهره برداري از تجهيزات است. قبل از کار با دستگاه کاستن ، حتما دفترچه راهنماي عملکرد و نگهداري را بخوانيد و مطابق با الزامات دفترچه راهنماي عمليات و نگهداري را انجام دهيد. و حفظ طولانی مدت اطلاعات برای نگهداری آسان.

{0}. در دوره اجرا به بار کار توجه کنید. به طور کلی ، بار کاری در دوره اجرا نباید بیش از 3 {}} از بار کار شده دارای امتیاز باشد ، و یک بار کاری مناسب نیز باید ترتیب داده شود تا از گرمای بیش از حد ناشی از کار مداوم دستگاه کاستن برای مدت طولانی جلوگیری شود.

{0}. به مشاهدات مکرر توجه داشته باشید ، ناهنجاری ها باید به موقع متوقف شده و از بین بروند و قبل از یافتن علت ، عمل متوقف شود و گسل برطرف نشود.

{0}. روغن روان کننده را به طور معقول انتخاب کنید ، به خصوص گیربکس با توان ورودی بیشتر از {1}} KW باید با روغن چرخ دنده بارگیری شود. توجه داشته باشید که اغلب روغن روغن کاری ، روغن هیدرولیک ، مایع خنک کننده ، سطح و کیفیت روغن را بررسی کنید و برای بررسی میزان سختی کل دستگاه توجه کنید. در بازرسی مشخص شد روغن بیش از حد وجود دارد و باید علت آن بررسی شود. در همان زمان ، روغن کاری هر نقطه روغنکاری باید تقویت شود. توصیه می شود که نقاط روغنکاری هر هفته (به جز موارد خاص) در طول دوره پر از گریس پر شود. هنگامی که گیربکس عمودی با پمپ روغن به منبع تغذیه متصل شده است ، به جهت چرخش پمپ روغن توجه کنید ، چرخش در جهت عقربه های ساعت صحیح است.

{0}. در حین تمیز کردن گیربکس ، قطعات شل را به موقع تنظیم و چفت کنید تا از ساییدگی قطعات در اثر شل بودن یا از بین رفتن قطعات جلوگیری کنید.

{0}. در پایان دوره کار ، دستگاه باید تحت مراقبت اجباری قرار بگیرد ، باید کار بازرسی و تنظیم انجام شود و به تعویض روغن توجه شود.

به طور خلاصه ، می توان الزامات مربوط به استفاده و نگهداری از دستگاه کاهنده را در طول دوره اجرا خلاصه کرد: تقویت آموزش ، کاهش بار ، توجه به بازرسی و تقویت روغن کاری. تا زمانی که به تعمیر و نگهداری و تعمیر و نگهداری از کولر در طول زمان استراحت توجه کرده و آن را اجرا کنید ، باعث کاهش وقوع خرابی های اولیه ، افزایش عمر سرویس ، بهبود راندمان تولید و همچنین کاهش دهنده مزایای بیشتری خواهد شد.