رده محصول

تماس با ما

جمعیت: +8613083898828

فکس: + 86-571-88220651

پست الکترونیکی:Sales@gear-sprocket.com

اضافه کردن: شنهوا جاده، Hangzhou، ژجیانگ، چین

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کاهش دهنده چیست Jun 03, 2020

کاهش دهنده چیست


دستگاه کاهنده در تطبیق سرعت چرخش و انتقال گشتاور بین دستگاه متحرک اصلی و ماشین کار یا محرک نقش دارد. کاهنده یک دستگاه نسبتاً پیشرفته است. هدف از استفاده از آن کاهش سرعت چرخش و افزایش گشتاور است. با توجه به مراحل مختلف انتقال ، می توان آن را به کاهش دهنده های تک مرحله ای و چند مرحله ای تقسیم کرد. با توجه به شکل کارخانه چرخ دنده ، می توان آن را به گیربکس های استوانه ای ، گیربکس مخروطی و گیربکس مخروطی-استوانه ای تقسیم کرد. به نوع بازکننده ، نوع شنت و کاهنده شافت محور تقسیم می شود. کاهنده یک جزء مستقل است که از یک چرخ دنده ، یک درایو کرم و یک چرخ دنده کرم محصور در یک محفظه سفت و سخت تشکیل شده است. این اغلب به عنوان یک درایو کاهش سرعت بین دستگاه متحرک اصلی و ماشین کار استفاده می شود. این ماده در تطبیق سرعت چرخش و انتقال گشتاور بین پرینر متحرک و دستگاه کار یا محرک نقش دارد و به طور گسترده در ماشین آلات مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.


از کاهنده معمولاً در تجهیزات انتقال سرعت کم و گشتاور بالا استفاده می شود. موتور ، موتور احتراق داخلی یا دیگر قدرت پر سرعت در حال عبور از طریق دنده با تعداد کمی دندان در شافت ورودی گیربکس به مش با چرخ دنده های بزرگ در شافت خروجی منتقل می شود. کاهنده همچنین برای دستیابی به اثر کاهش مطلوب ، چندین جفت دنده با همان اصل خواهد داشت. نسبت تعداد دندانهای چرخ دنده های بزرگ و کوچک نسبت انتقال است.


کاهنده یک دستگاه نسبتاً دقیق است و هدف آن کاهش سرعت و افزایش گشتاور است. انواع مختلفی دارد و مدلهای مختلفی دارد و انواع مختلفی کاربردهای متفاوتی دارند. انواع کاهنده وجود دارد ، با توجه به نوع انتقال می توان به گیربکس گیربکس ، کاهنده کرم و گیربکس سیاره ای تقسیم کرد. با توجه به مراحل انتقال مختلف ، می توان به کاهنده های تک مرحله ای و چند مرحله ای تقسیم کرد. با توجه به شکل چرخ دنده می توان به تقلیل چرخ دنده استوانه ای تقلیل داد ، کاهنده دنده مخروطی و گیربکس مخروطی استوانه ای تقسیم می شود. با توجه به چیدمان انتقال ، می توان آن را به کاهنده های بازکننده ، تقسیم شده و کواکسیال تقسیم کرد